Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Важливо для платників акцизного податку!

Дата: 25.04.2019 17:01
Кількість переглядів: 522

Суб’єкти господарювання, які з 1липня 2019 року відповідатимуть визначенню «платник акцизного податку», зобов’язані:

- з 1 травня 2019 року до 1 червня 2019 року зареєструвати в системі електронного адміністрування реалізації пального усі акцизні склади, розпорядниками яких такі платники податку будуть станом на 1 липня 2019 року;

- до 1 липня 2019 рокузареєструватися платниками податку та зареєструвати в системі електронногоадміністрування реалізації пального усі акцизні склади, розпорядниками якихтакі платники податку будуть станом на 1 липня 2019 року;

- протягом 20 календарних днів,починаючи з 1 липня 2019 року, подати до контролюючого органу акт проведенняінвентаризації обсягів залишків спирту етилового станом на початок дня 1 липня2019 року із зазначенням адрес об’єктів, на яких зберігаються відповідні обсягизалишків спирту етилового, перелік резервуарів, в яких зберігаються обсягизалишків спирту етилового, їх технічних параметрів (фізична місткість, щовідповідає технічним паспортам), правовстановлюючих документів на відповідніоб’єкти та документів, що засвідчують правові підстави експлуатації таких об'єктів.

Зазначена норма передбачена п.22, п. 24 підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України.